چرا باید بهترین طراح سایت را استخدام کنیم

اهمیت سپردن طراحی وبسایت به متخصص باتجربه
چرا باید بهترین طراح سایت را استخدام کنیم

اگر هر کدام از ما آدم هایی را استخدام کنیم که کوچکتر از ما باشند، به شرکتی پر از کوتوله ها تبدیل می شویم. ولی اگر هر کدام از ما آدم هایی بزرگتر از خودمان را به کار بگیریم، تبدیل می شویم به شرکت غول ها.

دیوید اگیلوی (نویسنده اعتراف های یک تبلیغاتچی؛ از پرفروش ترین کتابهای تبلیغات و بازاریابی)

قصد راه اندازی وبسایت دارید؟ ایده ای عالی دارید و می خواهید آن را به صورت وب اپلیکیشن و یا موبایل اپ راه اندازی کنید؟ می خواهید یک سایت حرفه ای بسازید؟ قدم بعدی شما انتخاب یک شرکت یا شخص طراح وب است تا کار طراحی سایت را به ایشان بسپارید. فکر می کنید این مرحله چقدر مهم باشد؟ در حد یک سرچ گوگل یا سراغ گرفتن از دوستان؟

یکی از پرهزینه ترین اشتباه هایی که در این مرحله ممکن است مرتکب شوید این است که افراد درجه دو را استخدام کنید! افراد و شرکت های طراحی سایت درجه دو، ضمن اینکه از شما پول می گیرند، به راحتی می توانند به کسب و کارتان هم ضربه بزنند😐

همان طور که جیم کالینز، نویسنده کتاب «از خوب به عالی» می گوید: "تنها کار مهمی که باید بکنید، انتخاب آدم های درست و حفظ شان است. چیزی مهم تر از این وجود ندارد."

 

چرا باید فقط دنبال بهترین طراح سایت و بهترین برنامه نویس باشید؟

 

1. درجه یک ها مثل آهنربا درجه یک ها را جذب می کنند

اگر یک کسب و کار آنلاین ساخته اید یا دارید به ساختنش فکر می کنید، به این جمله جالب استیو جابز توجه کنید که گفته : "درجه یک ها، درجه یک ها را استخدام می کنند و درجه دو ها، درجه سه ها را. ما اینجا فقط درجه یک می خواهیم."

استیو نقشه راهِ موفقیت هر کسب و کاری را نشان می دهد. با پیدا کردن بهترین طراح وبسایت یا طراح وب، او می تواند سایر نیروهای مورد نیاز مثل گرافیست، طراح و برنامه نویس های حرفه ای دیگر را به شما معرفی کند. به این ترتیب یک گروه از درجه یک ها خواهید داشت.

بهترین طراح سایت را پیدا کنید و استخدام کنید
بهترین طراح ها را پیدا کنید و حفظشان کنید

 

2. درجه یک ها برنده می شوند

با داشتن فرد یا تیمی از بهترین ها در کنارتان می توانید به اجرای موفق ایده ها، گرفتن بازار، توسعه کسب و کار، و حتی شکست دادن رقبای بزرگ فکر کنید. اگر نه، عمرتان با سر و کله زدن با درجه دو ها می گذرد. به قول دارن هاردی (از برترین اساتید در حوزه کارآفرینی) : با درجه دو ها، سیرکی راه میندازید از حسادت، غیبت و حرف و حدیث!

برای داشتن بهترین کسب و کار اینترنتی، و شانس بیشتری برای پیشرفت، یک تیم از بهترین بازیکن ها را جمع کنید. جک ولش، مدیر عامل سابق جنرال الکتریک می گوید: "تنها اصلی که در این روزگار تغییر نکرده، تیمی است که بهترین بازیکن ها را دارد".

 

3. درجه یک ها مجانی هستند

شاید فکر کنید پول کافی برای به کار گرفتن بهترین شرکت طراحی سایت یا بهترین طراح وب را ندارید. با خودتان می گویید، چه کسی می تواند چنان هزینه ای را تقبل کند؟!

خبر خوب اینکه بهترین ها مجانی هستند! درست خوانده اید، مـــجـــانـــی 🤯

آیا حاضر هستید به یک برنامه نویس وب ماهانه 10 میلیون تومان حقوق و مزایا بدهید؟ شاید نه!
اگر او به کسب و کارتان 100 میلیون تومان اضافه کند چطور؟ حتما قبول می کنید. در واقع به او کم هم داده اید! حاضر هستید به کسی ماهانه 100 میلیون تومان حقوق بدهید؟ با کمال میل اگر او رقمی میلیاردی بگذارد روی درآمدتان.

این عددها نتایجی هستند که درجه یک های مناسب می توانند برایتان بیاورند. شما فقط باید موقعیت ها و تمرکز درستی به آنها بدهید و خوب پشتیبانی شان کنید. فضا و انگیزه کافی و درست مهیا کنید تا بهترین کارشان را تحویل بگیرید.

اگر ایده ای قدرتمند دارید، اگر کسب و کارتان چیزی ارزشمند برای عرضه به بازار دارد، همیشه می توانید یک همکار، طراح سایت حرفه ای و متخصص طراحی سایت استخدام کنید؛ آنها مجانی هستند. درجه دو و سه ها چطور؟ آنها واقعا پرهزینه خواهند بود؛ شک نکنید!

 

قطعا پیدا کردن نیروهای درجه یک، سختی هایی دارد اما برای پیدا کردن بهترین طراح وب، تردید نکنید، کمی تلاش کنید و مطمئن باشید که ارزشش را دارد. با داشتن بهترین برنامه نویس ضمن اینکه می توانید مطمئن باشید تمام برنامه ها و ایده هایتان را با برترین کیفیت اجرا خواهید کرد؛ استرس خیلی کمتری تجربه می کنید. کار را به کاردان واقعی می سپارید و تمام.

برای موفقیت در کسب و کار آنلاین، بهترین تیم طراحی وب سایت را داشته باشید
برای موفقیت باید بهترین تیم را بسازید

 

همانطور که دارن هاردی در کتاب "دیوانگان ثروت ساز" اشاره می کند، بعنوان یک کارآفرین، استخدام مهارت کلیدی شماست. تصمیماتی که در فرآیند استخدام گرفته می شود، در واقع آینده تان را تعیین می کند. اگر این کار را با عجله بکنید، ارزان تمام اش کنید، تنبل شوید، بترسید، علامت های هشدار دهنده را نادیده بگیرید یا از شخص دیگری بخواهید این کار را برایتان انجام دهد، یک راست به سمت فاجعه حرکت می کنید. او معتقد است: این تصمیم ها، تصمیم مرگ و زندگی است!

 

جمع بندی

- خیلی جدی تلاش کنید برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی یا بهترین طراح وب سایت، تا آنها بهترین ها در سایر زمینه ها برایتان پیدا کنند.

- بهترین افراد از طراح وب، گرافیست، برنامه نویس و... را برای کسب و کار اینترنتی تان پیدا کنید تا در تیم شما برای قهرمانی بازی کنند.

- بهترین طراح ها و برترین برنامه نویس ها را پیدا کنید و نگران دستمزدشان نباشید؛ مطمئن باشید در قبال سودی که می برید، آنها مجانی هستند.

 

منتظر اولین کامنت هستیم!

تصمیم راه‌اندازی وبسایت دارید؟

همین امروز سفارش خود را قطعی کنید

سفارش طراحی سایت 🚀
سفارش و سوال خود را مطرح کنید!
جعفر نقی زاده طراح سایت برنامه نویس وب جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش