5 دلیل برای سرمایه گذاری در سرویسهای وبلاگدهی

نکات مهم در طراحی سایت وبلاگ دهی
5 دلیل برای سرمایه گذاری در سرویسهای وبلاگدهی

بعنوان یک وبمستر یا سرمایه گذار در حوزه وب قطعا اولین سوال شما این خواهد بود: چرا وبلاگدهی؟
برای پاسخ به اینکه چرا سرمایه گذاری در سرویس های وبلاگدهی به صرفه بوده، می تواند سود دهی خوبی داشته باشد، نظر شما را به نکات زیر جلب می کنیم:

 

1. رنکینگ بالا (الکسا و SimilarWeb)

با نگاهی به رتبه بندی سایت ها در رنکینگ های مختلف مانند الکسا، سه وبسایت بلاگفا، بلاگ و میهن بلاگ در فهرست پنجاه وبسایت برتر ایران قرار دارند.

  • Blogfa.com
  • Blog.ir
  • Mihanblog.com

این به معنی علاقه کاربران ایرانی به سرویسهای وبلاگ دهی، و پتانسیل بالای سایت وبلاگدهی، در ابعاد مختلف می باشد.

 

2. عدم درگیری در تولید محتوا

با توجه به کاربر محور بودن یک سیستم وبلاگدهی، مدیر و سرمایه گذار، زیرساخت های تولید محتوا را ارائه می دهند، اما خود درگیر فرآیند سخت و زمان بر آن نبوده، صرفا نظارت بر محتوای تولید شده از سوی کاربران دارند.

 

3. آزادی در انتخاب جامعه هدف

از نظر موضوع، سرویس های بلاگ دهی می توانند به دو صورت پذیرای محتوای کاربران شان باشند. هم بصورت آزاد برای همه موضوعات، و هم بصورت اختصاصی در حوزه و موضوعی خاص، مانند سرویس وبلاگدهی نی نی وبلاگ که بصورت خاص در موضوع کودک، خدمت می دهد. این به معنی آزادی انتخاب جامعه هدف در جذب تولید کنندگان و مخاطبان محتوای سرویس شماست.

 

4. مدل های درآمدی متعدد

همچنین ارائه سرویس وبلاگدهی به کاربران می تواند رایگان یا همراه با هزینه ی ثبت نام و یا هزینه بابت خدماتی خاص باشد. که هر یک از این رویکردها، مدل های درآمدی خاص خود را می طلبند.

 

5. پتانسیل استفاده از ابزارهای جامعه مجازی

سرویس های وبلاگدهی پتانسیل بالایی برای ترکیب ابزارهای متعدد جامعه مجازی را دارند. بعنوان مثال می توان امکان پسندیدن (لایک) مطالب، و یا دنبال کردن (فالو) کاربران در این سرویس ها ارائه کرد.

 

با توجه به این نکات سرویس های وبلاگ دهی یکی از محبوب ترین زمینه ها برای سرمایه گذاری در حوزه وب بوده، می توانید با خیالی آسوده از بازگشت سرمایه و سوددهی در این زمینه وارد شوید.

بنده با تمام تجربه و توان خود در زمینه برنامه نویسی، توسعه و پشتیبانی سایت های متعدد وبلاگدهی، در کلیه مراحل راه اندازی، توسعه و پشتیبانی پروژه، در کنار شما خواهم بود.
هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

۹۹/۱۲/۱۰
Tahaghafuri

با سلام
آقای نقی زاده،شما وبلاگدهی طراحی می کنید؟

۹۹/۱۲/۱۱
نقی‌زاده

درود؛ بله، می‌توانید برای هماهنگی بیشتر، با من در ارتباط باشید.

تصمیم راه‌اندازی وبسایت دارید؟

همین امروز سفارش خود را قطعی کنید

سفارش طراحی سایت 🚀
سفارش و سوال خود را مطرح کنید!
جعفر نقی زاده طراح سایت برنامه نویس وب جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش