فرم سفارش طراحی سایت

ثبت سفارش فوری طراحی وبسایت
فرم سفارش طراحی سایت

برای سفارش طراحی وبسایت، نیاز است اطلاعات اولیه‌ای درباره نیازها و جزئیات پروژه موردنظرتان مشخص کرده باشید. این اطلاعات اولیه و ارزشمند، کمک می‌کنند تا مسیر راه طراحی وبسایت یا وب اپلیکیشن مورد نیازتان را با هم، به بهترین شکل ترسیم کنیم، و سپس مراحل تدوین پروپوزال، ارزش گذاری پروژه و زمان بندی اجرایی آن انجام شود.

جهت دریافت برآورد زمان انجام طراحی سایت و همچنین برآورد هزینه طراحی وب سایت خود، می‌توانید سفارش طراحی سایت، فروشگاه آنلاین و سایر زمینه‌های مرتبط با توسعه وب را برای من ارسال کنید. در اولین فرصت، سفارش شما را بررسی، و برآوردها را به همراه پیشنهاده و جزئیات مرتبط، خدمت‌تان ارسال خواهم کرد.

برای دریافت مشاوره، طرح سوالات و ابهام‌های خود می‌توانید با من در تماس باشید. چند مورد نمونه کارهای من در زمینه طراحی سایت را از اینجا ببینید؛ و شاید بخواهید در این صفحه کمی بیشتر درباره من بخوانید🤩

در این زمینه‌ها علاقمند به همکاری و منتظر دریافت سفارشات شما هستم: طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سرویس وبلاگدهی، طراحی وب سایت شخصی، طراحی وبسایت شرکتی، طراحی سایت تک صفحه‌ی کاتالوگِ خدمات و محصولات، طراحی سایت وردپرسی، طراحی قالب و پلاگین وردپرس، توسعه و پشتیبانی پروژه‌های تحت وب، بررسی و رفع باگ‌های سایت، تحلیل و بهبود سئوی سایت.

همچنین می‌توانید مقالاتی جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر، در هر یک از دسته های فوق، در آرشیو mindmade پیدا کنید.

پس ازدریافت سفارش طراحی وبسایت شما، در اولین فرصت آن بررسی می‌کنم؛ تا ضمن انجام هماهنگی‌های لازم، برآوردِ اولیه زمان و هزینه، به همراه توضیحات و پروپوزال را تکمیل و برای شما ارسال کنم.

با تکمیل دقیق و ثبت توضیحات کافی، به برآورد سریعتر و دقیق‌تر پروژه کمک می‌کنید 😍

 تصمیم راه‌اندازی وبسایت دارید؟

همین امروز سفارش خود را قطعی کنید

سفارش طراحی سایت 🚀
سفارش و سوال خود را مطرح کنید!
جعفر نقی زاده طراح سایت برنامه نویس وب جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش