چگونه بهترین طراح سایت را پیدا کنیم؟

نکاتی برای پیدا کردن بهترین طراح سایت
چگونه بهترین طراح سایت را پیدا کنیم؟

آیا می دانید هر روز بخش زیادی از مخاطبان وب سایت تان را به دلیل جذاب نبودن محتوا و گیرا نبودن طراحی سایت، از دست می دهید؟

اگر می خواهید یک وبسایت حرفه ای و موفق داشته باشید، باید روی طراحی یک وب سایت حرفه ای، سرمایه گذاری کنید. یک طراح حرفه ای سایت جستجو کنید که بتواند وبسایت رویایی شما را راه اندازی کند.

 

چرا باید یک طراح سایت پیدا کنیم؟

آماده راه اندازی وبسایت شرکت و یا سایتی برای اجرای ایده های کار آفرینانه خود هستید؟ حالا باید یک طراح وب یا برنامه نویس وب پیدا کنید؛ و یا یک شرکت طراحی وب که کارها را برایتان انجام دهد. می پرسید چرا باید یک طراح پیدا کنم؟

 

1. زمان کافی برای طراحی سایت ندارم

طراحی وب سایت کاری بسیار وقت گیر است. زمان زیادی نیاز است تا طرح اولیه سایت آماده شود، ابعاد فنی بررسی و ایده ها تبدیل به نرم افزار تحت وب شود. اگر خودتان سایت را طراحی می کنید، نیاز است بعد از طراحی، زمان زیادی بگذارید برای رفع ایرادهای احتمالی و تکمیل نواقص پروژه و بهبود جزئیات کار در مقایسه با رقبا!

قطعا هیچ کس نمی خواهد حضور ارزشمندِ مخاطبان در وبسایتش را از دست بدهد. اگر واقعا زمان کافی برای طراحی سایت تان ندارید، با درگیر شدن در این بخش از کار، از توان رقابت تان کم می شود و فرصت های بازار هدف را از دست خواهید داد. مخاطبان و مشتریان بالقوه شما از وبسایت نسبتا ضعیف شما به سمت وب سایت های حرفه ای رقبا حرکت خواهند کرد🙄

توصیه می کنم کارهای طراحی، برنامه نویسی، توسعه و پشتیبانی فنی وبسایت خود را به یک (یا چند) طراح سایت حرفه ای و یا شرکت های معتبر طراحی وبسایت بسپارید و از آنها وبسایت رویایی تان را بخواهید.

 

2. تجربه کافی برای طراحی وب سایت ندارم

وب سایت شما یکی از حساس ترین بخش های بیزنس شما در عصر ارتباطات است. هر مشتری احتمالی قطعا قبل از معامله با شما، چند جستجو انجام می دهد و از وبسایت کسب و کارهای رقیبِ شما هم بازدید می کند.

اگر تجربه کافی در طراحی سایت نداشته باشید، راه اندازی یک پایگاه اینترنتی که ابعاد فنی و روانشناختی در آن رعایت شده باشد، می تواند برایتان سخت باشد!

اینکه فقط چند صفحه وب بسازید و امیدوار باشید مشتریان با شما تماس بگیرند اصلا کافی نیست! نیاز است روی اینکه جزئیات صفحات و محتوا چه تاثیری بر تجربه و احساس مخاطب دارد، بررسی شود. بدون تجربه کافی ممکن است صفحاتی ساخته باشید که مخاطب را فراری دهید! و نتایج مورد انتظارتان کاملا بر عکس از آب در بیاید.

 

3. نمی دانم چطور به نتایج موردانتظار از وبسایت برسم

حتما قبل از راه اندازی وبسایت، فکرها و طرح هایی درباره اینکه می خواهید وبسایت شرکت تان چگونه باشد، در ذهن دارید. درباره اینکه چه بخش هایی لازم است ساخته شود و چه خدماتی به مخاطب ارائه خواهد شد تصمیم گرفته اید. برای مثال انتظار دارید این وبسایت، مقدار مشخصی به فروش سالیانه شما اضافه کند، یا با ساختن صفحه پرسش های متداول، مقداری از بار ترافیک بخش پشتیبانی تلفنی شرکت کاهش یابد.😌

جزئیات و اِلمان های متفاوت در صفحات وب سایت می تواند تاثیر کاملا متفاوتی بر احساس و عکس العمل مخاطب داشته باشد. چیزی به سادگیِ اضافه کردن یک ویدیوی آموزشی دو دقیقه ای درباره یک محصول یا خدمت خاص، می تواند تاثیری باورنکردنی داشته باشد.

اگر دقیقا نمی دانید چه چیزهایی برای وب سایت تان نیاز دارید تا به اهداف مورد نظرتان برسید، پس قطعا از یک طراح وبسایت حرفه ای و یا شرکت های طراحی وب کمک بگیرید.

با استخدام یک طراح وب، شما شریک تجربه های چند ساله او در طراحی و راه اندازی پروژه های مختلف می شوید که می توانید با داشتن ایده اولیه پروژه، آنها را به یک پروژه قدرتمند و موثر تبدیل کنید.

 

4. نمی خواهم از رقبا عقب بمانم

داشتن یک وبسایت خاص و متفاوت که تجربه خوبی در مخاطب ایجاد کرده و در حافظه ها بماند، برای هر وبمستر و کارآفرین امروزی بسیار مهم است😎

اگر وبسایت تان را با سایت سازها بسازید، با اینکه ممکن است کارها را برایتان کمی راحت کرده باشند، اما در نهایت وبسایتی دارید که ملیون ها سایت دیگر عین همین هست!

اگر سایت خود را با CMS هایی مثل وردپرس، با قالب ها و ابزارهایی بسازید که مشابهش همه جا پیدا می شود، دیگر هیچ چیزِ خاصی ندارید. متاسفم! شما در ذهنِ مخاطب، با ملیون ها سایتِ مشابهِ دیگر مخلوط و در چند ثانیه محو خواهید شد!

شما هم می خواهید وبسایتی منحصر بفرد داشته باشید که یک سر و گردن از سایتهای مشابه و رقبا بالاتر باشد؟ برای رسیدن به این سطح، داشتن یک وبسایت با طراحی اختصاصی و شخصی سازی شده برای نیازهای بیزنس و مشتریان شما، یک ضرورت است🤩

 

نکات مهم برای پیدا کردن بهترین طراح وب سایت
نکات مهم برای پیدا کردن بهترین طراح سایت

 

چطور یک طراح سایت خوب پیدا کنیم؟

حالا که می دانید پیدا کردن یک طراح حرفه ای وبسایت چقدر مهم است، نوبت آن است که درباره پیدا کردن طراح وب حرفه ای و شرکت های خوب طراحی وب، صحبت کنیم.

 

1. نمونه کارها را بررسی کنید

قدم اول برای پیدا کردن برترین طراح سایت ایران، این است که نگاهی به نمونه کارهای آنها بیندازیم. بررسی کنید آیا این طراح، در صنعت یا موضوع مورد نظرِ شما، تجربه کافی دارد یا نه. بررسی نمونه کارها، شناختی عالی از توانمندی های شرکت یا شخص طراح وب به شما خواهد داد.

اگر این طراح خاص، در صنعتِ شما تجربه طراحی نداشته، همه چیز تمام نشده! می توانید به نوع طرح ها و سبک کاری او نگاه بیندازید. ببینید آنچه او قبلا ارائه کرده است به چیزی که شما از یک طراح انتظار دارید نزدیک است یا خیر.

به طور کلی، نمونه کارهای یک طراح حرفه ای وب، با احتمال زیاد به شما خواهد گفت که او در نهایت چگونه سایتی تحویلِ شما خواهد داد.

 

2. نظرهای مشتریان را ببیند

خواندن نظرات مشتریان قبلیِ شرکت ها، به شما نشان می دهد آنها چگونه کار می کنند و چگونه با مشتری برخورد می کنند. حتی اگر یک طراح را نمی شناسید، با کمی بررسی در نظرهای مشتریان قبلی، می توانید بفهمید کیفیت روابط کاری و البته کیفیت فنی پروژه های او، در چه سطحی است. درباره شرکت های موفق، تعداد زیادی نظرات مثبت از مشتریان راضی شان می توانید پیدا کنید😉

 

3. قیمت ها را بررسی کنید

بودجه همیشه مهم است. باید بهترین طراح وب را پیدا کنید، اما باید دستمزد مناسبی هم بپردازید. این بخش از کار کمی گیج کننده است! پیشنهاد می کنم مقاله "چرا باید بهترین طراح سایت را استخدام کنیم" را بخوانید.

هزینه طراحی وبسایت بستگی دارد به وسعت و پیچیدگی پروژه. کسی که یک وبسایت نسبتا ساده نیاز دارد قطعا دستمزد کمتری نسبت به کارفرمایی که می خواهد یک شبکه اجتماعی و همزمان فروشگاه اینترنتی راه اندازی کند، می پردازد.

با شرکت های طراحی وب مکاتبه، و نیازها و انتظارات خود را برایشان ارسال و برآوردهای اولیه را دریافت کنید. می توانید پیشنهادهای قیمتی را مقایسه کنید؛ اما مراقب باشید تصمیم نهایی تان صرفا بر اساس این ارقام نباشد!

 

4. خدمات شرکت ها را بررسی کنید

وقتی دنبال پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در ایران هستید، دقت کنید هر کدام چه خدماتی در کنار طراحی سایت می توانند ارائه دهند. برخی تجربه و توان کافی برای خدمات مرتبط مانند هاستینگ، سئو، گرافیک، توسعه اپلیکیشن موبایل و تولید محتوا را دارند. کار کردن با چنین فرد یا شرکتی کمک می کند تا دیگر برای پیدا کردن متخصص در هر زمینه، نگران نباشید🧐

 

خلاصه...

طراحی وبسایت کاری وقت گیر است و به تجربه بالایی برای راضی کردن مشتریانِ امروزی نیاز دارد. اگر می خواهید در مقابل رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید و به نتایج مورد انتظارتان دست یابید، یک متخصصِ با تجربه و قابل اعتماد پیدا کنید و بهترین وبسایت را بسازید.

برای پیدا کردن بهترین طراح سایت، بررسی نمونه کارها، نظرات مشتریان، سطح قیمت ها، تجربه و خدمات او را در نظر داشته باشید.

 

منتظر اولین کامنت هستیم!

تصمیم راه‌اندازی وبسایت دارید؟

همین امروز سفارش خود را قطعی کنید

سفارش طراحی سایت 🚀
سفارش و سوال خود را مطرح کنید!
جعفر نقی زاده طراح سایت برنامه نویس وب جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش