طراحی سایت رایگان

سفارش طراحی سایت با بازگشت سرمایه فوری
طراحی سایت رایگان

شاید شما هم اکنون با جستجوی چیزی مثل طراح سایت مجانی، طراحی رایگان فروشگاه اینترنتی یا طراحی وبسایت رایگان وارد این صفحه شدید. و احتمالا فکر می‌کنید قرار است این هم یکی از آن ملیون‌ها صفحه بی‌محتوا، صرفا با هدف جلب توجه شما ساخته شده است. اما یک دقیقه صبر کنید تا نکته خیلی مهمی را به شما بگویم😉

 

احتمالا الان می پرسید:

  • آیا واقعا می شود وبسایت رایگان ساخت؟
  • کجا و چطور می توانیم وب سایت رایگان بسازیم؟
  • ساخت سایت رایگان مگر امکان پذیر است؟
  • چرا طراحی وبسایت مجانی است؟
  • اگر طراحی سایت مجانی باشد، پس درآمد طراح سایت از کجاست؟
  • طراحی حرفه ای سایت چطور می تواند رایگان باشد؟
  • آیا این طراحی رایگان سایت، واقعا رایگان است؟

 

همه این مَثَل را شنیده ایم که پنیر مفت فقط داخل تله موش است! احتمالا تصور می‌کنید طراحی وبسایت رایگان برای شما هم چیزی مثل تله است. اما صبر کنید! کسی اینجا دنبال موش و تله برای موش نیست.

اینجا در مایندمید، طراحی وبسایت حرفه ای رایگان است!🤩

بله دقیقا درست خواندید! طراحی وبسایت و البته از نوع حرفه ای، برای شما رایگان خواهد بود.

حتما می‌پرسید چطور؟ چرا؟

 

1. چطور طراحی وب سایت رایگان است؟

فقط برای چند ثانیه، بیایید تصویر بزرگ را با هم ببینیم:

شما هم اکنون با ثبت سفارش طراحی سایت، می توانید طراحی وبسایت فروشگاهی، شرکتی و یا شخصی خود را به من بسپارید.

در ابتدای کار، ارزشی منصفانه برای خدمات طراحی سایت تان برآورد خواهیم کرد. سایت فروشگاه اینترنتی یا وبسایت شخصی خود را طبق برنامه ریزی، تحویل می‌گیرید.

و به زودی کسب و کارتان را روی ویترین گوگل قرار می دهید، و بعد همه می‌توانند شما، بیزنس شما و محصولات تان را پیدا کنند😎

این ویترین، خیلی زود می تواند منافعی مانند فروش بیشتر، مشتریان و مراجعان بیشتر فراهم آورد.

و تازه این شروع ماجراست..

وبسایت شما که حالا بخشی از بیزنس شما شده، در عرض چند ماه و حتی شاید کمتر، بخشی از فرآیند خلق ارزش افزوده و سودآوری مستمر برایتان خواهد شد.

 

تمام این فرآیند را با پرداخت هزینه ای کوچک بابت راه اندازی سایت، شروع کردید و انجام دادید؛ و همین وبسایت و یا فروشگاه اینترنتی، نه تنها هزینه اولیه ای که پرداخته بودید را جبران کرد، بلکه تبدیل به ماشین پولسازی دایمی شما شد😍

بعد از راه اندازی وبسایت، حداقل تا ماه‌ها و حتی تا سال‌ها، این وب‌سایت می‌تواند ابزاری برای کسب منافع، مشتریان و فروش بیشتر شما باشد.

وبسایت جریانی مستمر از سوددهی برای شما ایجاد می کند؛ و این تقریبا بدون هزینه انجام می‌پذیرد.

 

قبلا در یک مقاله، هزینه های طراحی سایت را فهرست کرده ام. می توانید بررسی کنید و مطمئن شوید که هزینه طراحی سایت، در مقابل احتمال سودآوری آن، اصلا ریسک خاصی نیست.

طراحی سایت رایگان است چون شما هزینه ای که می‌پردازید، در زمانی کم، با جریان سوددهی همین وبسایت، جبران می‌کنید.

 

موضوع این نیست که الان برای راه اندازی وبسایت خود هیچ هزینه ای نپردازید، موضوع اصلی این است که برای حضور پایدار و قدرتمند در فضای مجازی، و البته دیده شدن در گوگل، و کسب سود بلندمدت از وبسایت و فروشگاه واقعی‌تان، چقدر آماده‌اید؟

هزینه شروع راه اندازی فروشگاه اینترنتی و یا طراحی سایت شرکتی یا وبسایت شخصی تان، در مقابل سوددهی اینکار، تقریبا ناچیز خواهد بود.

 

طراحی سایت طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت ارزان طراحی سایت رایگان
ایده فروشگاه اینترنتی: پارتِیک، فروشگاه آنلاین کوکی های خانگی

 

2. طراحی سایت ارزان به نفع شما نیست

این زرنگی نیست!

انتخاب طراح یا روش طراحی بر اساسِ کمترین هزینه برای طراحی سایت، و یا جستجو برای طراحی سایت ارزان، و یا تلاش برای پیدا کردن طراح سایت رایگان، حرکت چندان هوشمندانه ای نیست.

این تقریبا شبیه به این است که کار بسیار مهمی را صرفا بخاطر هزینه ها، با نگاه کوتاه مدت، به ارزان ترین ها بسپارید که فقط کار را برایتان سر هم بندی کنند😶

هیچ آدم عاقلی، جراحی مغز خود را به ارزان ترین جراح شهر نخواهد سپرد!😁

بهترین کار این است که طراحی سایت خود را به حرفه ای ها بسپارید. همانطور که قبلا اینجا اشاره کرده ام، درجه یک ها، مجانی هستند.

 

3. طراحی سایت مجانی چه بلایی به سرتان می آورد؟

شما با طراحی سایت رایگان یا ارزان، در گام اول، طراحی وبسایت خود را به یک حرفه ای نسپرده اید!

در مرحله بعد، با احتمال بالا، وبسایتی حرفه ای تحویل نخواهید گرفت. و البته در مرحله بعدی، در نتیجه تمام این اشتباهات، احتمالا نتایج خوبی هم از وبسایت فروشگاهی و یا وب سایت شرکت خود کسب نمی کنید.

حتی چه بسا که یک وبسایت که حرفه ای نباشد، یا فروشگاه اینترنتی که از نگاه مخاطب، جذاب نباشد، باعث خدشه به اعتبار شرکت، برند یا فروشگاه تان بشود.

مشتریان شما با دیدن وضعیت وبسایت تان، خواه ناخواه، درباره بقیه جنبه های بیزنس شما هم قضاوت هایی خواهند کرد.

شما با اینکار خشت اول کار را کج گذاشتید!

وبسایت و یا فروشگاه اینترنتی تان از بابت موارد مهمی مثل هماهنگی با موتورهای جستجوگر، سازگاری با مرورگرها و صفحات موبایلی، سرعت بارگزاری و.. حرف برای گفتن نخواهد داشت. وبسایت شما برای جلب توجه مشتریان و ایجاد بهبود در کسب و کارتان، تاثیر آنچنانی نخواهد داشت. و چه بسا که از بهبود یا طراحی مجدد سایت یا فروشگاه اینترنتی خود، مایوس شوید.

 

جمع بندی

با سفارش طراحی وبسایت فروشگاهی و یا سپردن طراحی وبسایت شخصی تان به یک طراح سایت حرفه ای، مطمئن خواهید بود که سایتی با طراحی حرفه ای داشته باشید. وب‌سایتی با کیفیت، هماهنگی، نظم و سازگاری بالا.

طراحی حرفه ای سایت، نه تنها شامل رعایت استانداردها در طراحی ظاهری، و ابزارهای کاربردی برای کاربری و مدیریت، بلکه رعایت اصول سئو برای هماهنگی هر چه بیشتر با موتورهای جستجوگر، را هم در بر می‌گیرد. در نتیجه‌ی این طراحی حرفه ای، وبسایت شما در جلب نظر مشتریان و مخاطبان تان موفق بوده، و باعث سودآوری مستمر می‌شود. هزینه های طراحی سایت، در مقابل این سودآوری، بسیار ناچیز خواهد بود.

در واقع طراحی وبسایت حرفه ای به دست طراح حرفه ای، در نهایت رایگان است.

 

منتظر اولین کامنت هستیم!

تصمیم راه‌اندازی وبسایت دارید؟

همین امروز سفارش خود را قطعی کنید

سفارش طراحی سایت 🚀
سفارش و سوال خود را مطرح کنید!
جعفر نقی زاده طراح سایت برنامه نویس وب جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش