طراحی سایت تهران

سفارش طراحی سایت حرفه ای کسب‌وکار
طراحی سایت تهران

شاید در جستجوی "طراحی سایت در تهران" و یا "طراح سایت در تهران" بوده اید که وارد این صفحه شدید. اگر قصد سفارش طراحی سایت دارید، و کسب‌وکارتان در شهر تهران است، تبریک میگویم، بهترین صفحه را برای مطالعه انتخاب کردید.

  • هزینه طراحی سایت در تهران چقدره؟
  • طراحی سایت رو به کجا بسپارم؟
  • قیمت منصفانه برای طراحی سایت حرفه ای در تهران چه مبلغیه؟
  • در تهران هزینه سئو سایت چنده؟
  • زمان طراحی وب سایت چند روزه؟
  • بهترین شرکتای طراحی سایت تهران کدومان؟

احتمالا الان، یکی یا حتی چند تا از سوال های بالا را در ذهن خود دارید. در این مقاله درباره تمام این موضوعات راهنمایی تان خواهم کرد؛ و البته تلاش می‌کنم توضیحاتم در حد امکان کوتاه و خلاصه باشد.

 

1. اهمیت طراحی سایت در تهران

با توجه به تجمع مراکز تجاری و صنعتی فراوان در پایتخت کشور عزیزمان ایران، شهر تهران قطب تجاری و قلب تپنده اقتصاد ایران است. کسب و کارهای فراوانی در شهر تهران فعالیت می کنند اما بسیاری از آنها هنوز از پتانسیل های شبکه جهانی اینترنت برای برندسازی، معرفی، و فروش محصولات و خدمات خود بهره نمی برند.

روز به روز، بخش بزرگی از مردم برای تهیه نیازهای خود، و حتی خریدهای روزمره، به اینترنت و فروشگاه های اینترنتی مراجعه می کنند. کسب و کاری که در اینترنت برای خود جای پای محکمی نداشته باشد، در فضای رقابتی بازار شکست خورده، و در نظر مخاطبان و مشتریان بالقوه، ضعیف ارزیابی خواهد شد.

در کنار اقبال روز افزون مردم به خریدهای اینترنتی، با توجه به تجمع مراکز فروش، کارگاه ها و کارخانجات تولیدی در شهر تهران، رقابت برای ارائه محصولات و خدمات نسبت به سایر نقاط کشور، بالاتر است. با طراحی سایت و ارائه محصولات و خدمات تان، در این فضای رقابتی، یک سر و گردن بالاتر از رقبا خواهید بود.

با طراحی فروشگاه آنلاین، شما شعبه شبانه روزی فروشگاه خود را جلوی چشم ملیون ها بیننده قرار می‌دهید. این یک فرصت بی نظیر است که فناوری در اختیارمان قرار داده است💎

 

2. هزینه طراحی سایت

اگر هزینه طراحی سایت در تهران در سال 1400 در شرکت های مختلف را بررسی کنیم، با رقم های متفاوت و متغیر از حدود 3 میلیون الی 50 میلیون تومان و بالاتر مواجه خواهیم شد. تفاوت این رقم ها در گستردگی و کیفیت خدمات شامل نرم افزار و پشتیبانی می‌باشد.

شاید قبلا اسم وردپرس را شنیده باشید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) و به زبان ساده نرم افزاری است که روی وبسایت شما نصب می شود تا بتوانید صفحات و مطالب و جزئیات آن را مدیریت کنید.

برای نمونه، طراحی سایت با وردپرس در تهران می تواند هزینه ای نسبتا کمتر در بازه ای در حدود 3 الی 20 میلیون تومانی داشته باشد.

اما اگر طراحی وب سایت خود را به یک برنامه نویس و یا تیم طراحی وب بسپارید تا یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی لازم داشته باشید، هزینه طراحی وب سایت تان می تواند تا 50 میلیون تومان و بالاتر باشد.

 

3. طراحی سایت در تهران را به کجا بسپاریم؟

توصیه می کنم طراحی سایت خود را به بهترین شرکت طراحی سایت و یا بهترین طراح سایت بسپارید. شاید در ابتدا، درباره هزینه بالاتر این کار کمی شک داشته باشید، اما مطمئن باشید درجه یک ها، در نهایت رایگان هستند. شما با طراحی سایت حرفه ای و سودآور، خیلی زود هزینه هایی که برای طراحی سایت کرده بودید، جبران خواهید کرد.

قبلا در این مقاله ها اشاره کرده ام که چرا بهترین ها رایگان هستند و چرا همیشه طراحی سایت حرفه ای، رایگان تمام می شود 🤩

 

4. تعرفه های طراحی سایت

ممکن است به دنبال تعرفه های استاندارد برای طراحی سایت در تهران باشید. در صنعت طراحی سایت با توجه به اینکه معمولا هر پروژه ویژگی ها، امکانات و خدمات متفاوتی نیازمند است، قیمت طراحی سایت متغیر است. ضمن اینکه کیفیت خدمات شرکت های مختلف، با همدیگر تفاوت دارد و لازم است با بررسی بیشتر، بهترین ها را برای سفارش طراحی سایت خود انتخاب کنیم.

همانطور که اشاره شد بازه تعرفه های طراحی سایت سال 1400 در تهران، از حدود 3 میلیون تومان برای سایت های خیلی ساده تا 50 میلیون تومان برای سایت های کمی پیچیده تر، و البته رقم های بالاتر برای سایت ها و فروشگاه های اینترنتی پیشرفته و پورتال اختصاصی را شامل می شود.

اگر به دنبال طراحی سایت ارزان باشید بهتر است طراحی سایت با وردپرس انجام شود😉

 

5. طراح سایت حرفه ای در تهران را چطور پیدا کنیم؟

شاید بخواهید به جای سفارش طراحی سایت به شرکت ها، آن را به یک طراح سایت حرفه ای بسپارید. برای پیدا کردن بهترین طراح سایت، شاید گشتی در شبکه های اجتماعی و نگاهی به سایت های فریلنسری مثل پونیشا بد نباشد.

اما مراقب باشید که در این سایت ها، افرادی با وعده رقم های به شدت پایین، ممکن است فقط به دنبال محتوای جیب دیگران باشند و پروژه ای ناقص و ضعیف تحویل شما خواهند داد. برای پیدا کردن بهترین طراح سایت تهران، حتما کار آسانی پیش رویتان نیست. نکته مهم اینکه لطفا حواستان باشد که صرفا براساس کمترین هزینه طراحی سایت، تصمیم نگیرید.

آدم عاقل جراحی مغز خود را به ارزان‌ترین جراح شهر نمی‌سپارد😁

 

6. قیمت طراحی سایت در شهر تهران که منصفانه هم باشد چقدر است؟

آن طور که اشاره شد اگر با سایت شما با CMS های آماده طراحی شود و ساده باشد، برای سال 1400 رقم هایی حدود 3 میلیون تومان، منصفانه به نظر می رسد. البته این صرفا بابت هزینه طراحی سایت است و سایر هزینه ها منظور نشده اند. چیزهایی مثل سئوی سایت و یا پشتیبانی سایت.

می توانید در این مقاله با سایر هزینه های طراحی و راه اندازی و نگهداری سایت آشنا شوید.

اگر وبسایت شما با نرم افزارهای اختصاصی طراحی شده و پیچیدگی های بالایی داشته باشد رقم های 50 میلیون تومان و بالاتر، بسته به گستردگی پروژه، منصفانه است.

 

7. هزینه سئو سایت

سئو به زبان ساده یعنی بهبود وضعیت سایت برای هماهنگی بیشتر با موتورهای جستجوگر. و به زبان خیلی ساده تر خدمات سئوی سایت، یعنی تلاش برای بهبود رتبه سایت شما در جستجوهایی که مشتریان بالقوه در گوگل انجام می‌دهند؛ سئو کارها برای بالا رفتن سایت شما در نتایج گوگل کار می‌کنند 🧐

خدمات سئوی سایت در تهران می تواند از مبالغی کوچک در حد 1 میلیون تومان تا صدها میلیون تومان متغیر باشد. هزینه بهبود سئوی سایت، بیشتر از همه به مدت زمان انجام پروژه و پشتیبانی آن، کلمات کلیدی مورد نظر، و وضعیت رقابت در این کلمات کلیدی، بستگی دارد.

 

8. زمان طراحی سایت در شهر تهران

تمام شرکت های طراحی سایت، در ابتدای کار، به شما برآوردی اولیه از زمان طراحی سایت و البته هزینه آن خواهند داد.

به طور کلی هر چه پروژه ای ساده تر باشد می توانیم انتظار داشته باشیم در زمان سریعتری تحویل شود. البته بهتر است کیفیت خدمات و خوش قولی شرکت های مختلف را پیشاپیش ارزیابی کرده باشید. طراحی سایت ساده در تهران می تواند از چند روز تا 2هفته طول بکشد.

اما اگر طراحی وب سایت شما اختصاصی است و یا فروشگاه آنلاین پیشرفته ای نیاز داشته باشید این زمان می تواند از یک تا چند ماه افزایش یابد.

 

9. بهترین شرکت های طراحی سایت

در سال های اخیر شرکت های خوب و معتبری در زمینه طراحی سایت در شهر تهران، می توانیم ببینیم. شرکت هایی مثل داده ورزان، کاسپید و وب وان توانسته اند نمونه کارهای خوبی از طراحی سایت در تهران، در میان سایر رقبا داشته باشند.

بیایید با در نظر گرفتن همین فهرست 3تایی، تحلیلی کوتاه بر وضعیت رتبه الکسا و سئوی وبسایت این شرکت ها داشته باشیم:

9.1. ارزیابی رتبه الکسا

از نگاه رتبه الکسا، شرکت وب وان رتبه بهتری هم در سطح جهانی و هم در ایران، در میان رقبا دارد. بر اساس تحلیل های الکسا، حدود 80% ورودی های وبسایت وب وان از موتورهای جستجوگر تامین می‌شود که این نسبت به سهم 77 و 62 درصدی کاسپید و داده ورزان، قابل توجه است.

اگر به موضوع رتبه الکسا علاقمند باشید می توانید در این مقاله، راهکارهایی برای بهبود رتبه الکسا پیدا کنید.

رتبه الکسای وبسایت بهترین شرکت های طراحی سایت تهران
ارزیابی رتبه الکسای وبسایت سه نمونه از شرکت های مشهور طراحی وب در تهران

 

9.2. ارزیابی وضعیت سئو با ابزار GTMetrix

طبق ارزیابی هایی که با کمک ابزار جی تی متریکس انجام می‌دهیم، می توان دریافت که یک وبسایت چقدر از نظر ساختاری و سئو، توانسته مطابق با استانداردها بوده و با موتورهای جستجوگر سازگار باشد. وضعیت رتبه و سئوی وبسایت رسمی یک شرکت طراحی سایت، می تواند یکی از نشانه های سطح تخصص، تجربه و توانایی این شرکت در ارائه خدمات به مشتریان باشد.

در ارزیابی های جی‌تی‌متریکس، داده‌ورزان از نظر معیارهای CLS و LCP با داشتن سطح نسبتا خوبی، رتبه پرفورمنس B را کسب کرده است که برای این صنعت با ارفاق می توان قابل قبول دانست. اما دو رقیب دیگر، کاسپید با رتبه C و وب‌وان با رتبه E، در تحلیل های سئویی، پرفورمنس چندان جالبی ندارند.

وضعیت gtmetrix وبسایت داده ورزان - برترین شرکت های طراحی سایت تهران
ارزیابی وضعیت سئوی سایت داده ورزان

 

وضعیت gtmetrix وبسایت کاسپید - از بزرگترین شرکت های طراحی سایت تهران
ارزیابی وضعیت سئوی سایت کاسپید

به نظر می رسد که وب وان نسبت به رقبایش وضعیت پرفورمنس خوبی نداشته، همچنین صفحات وبسایت از نظر ساختاری (structure) هم نیاز به تغییر و بهبود داشته باشند.

وضعیت gtmetrix وبسایت وب وان - از بهترین شرکت های طراحی سایت تهران
تحلیل وضعیت SEO سایت وب وان

 

در نهایت بهتر است درباره سوابق، امکانات، توانمندی ها و نمونه کارهای هر شرکت، در وبسایت های خودشان بررسی کنید.

 

10. بهترین طراح سایت

هنوز راهکار، سیستم یا ابزاری برای ارزیابی و معرفی بهترین طراح سایت در کشورمان وجود ندارد. طراح های سایت موفق و خوبی در شهر تهران داریم که در شرکت های طراحی سایت معتبر فعال هستند و البته تعدادی هم بصورت فریلنسر کار می پذیرند. با کمی پرس و جو، سعی کنید بهترین ها را پیدا کنید.

یادتان باشد، بهترین ها مجانی هستند😎

نکات مهم برای انتخاب بهترین طراح سایت تهران، می تواند خوش قولی، حسن سابقه و تخصص شخص باشد.

خصوصا اگر پروژه ای اختصاصی و پیشرفته نیاز دارید، به سوابق شخص طراح دقت کنید و بهتر است ایشان قبلا پروژه ای مرتبط و یا مشابه نیاز شما داشته باشد.

 

جمع بندی

هزینه طراحی سایت در تهران چقدر است؟

بسته به پیچیدگی پروژه از کف حدود 3 میلیون تومان و پروژه های پیچیده تر حدود 50 ملیون تومان و بالاتر.

تعرفه های طراحی سایت در تهران چگونه اند؟

تعرفه مشخص و ثابتی وجود ندارد اما می توان بازه 3 الی 50 میلیون تومانی را در نظر گرفت.

طراحی سایت را به کجا بسپاریم؟

بهتر است زمان کافی برای بررسی سوابق شرکت ها اختصاص بدهید و بهترین شرکت را انتخاب کنید تا هزینه و زمان تان از دست نرود.

طراح وبسایت حرفه ای را چگونه پیدا کنیم؟

می‌توانید از سایت های فریلنسری و شبکه های اجتماعی جستجو کنید. سوابق طراح را بررسی و نمونه کارهای او را ببینید. مراقب باشید که صرفا براساس کمترین هزینه، تصمیم نگیرید.

قیمت منصفانه برای طراحی سایت حرفه‌ای در تهران چه مبلغی است؟

برای سال 1400 قیمت حدود 3 میلیون تومان برای سایت های ساده وردپرسی و وب سایت پیشرفته و فروشگاه های آنلاین 50 میلیون و بالاتر.

هزینه سئو سایت در تهران چند است؟

هزینه های سئو بسته به موضوع کاری، سطح رقابت، کلمات کلیدی و مدت پشتیبانی، می تواند از رقم ناچیزی در حد 1میلیون تا صدها میلیون تومان متغیر باشد.

زمان طراحی وب سایت در تهران چقدر است؟

برای طراحی سایت های ساده در تهران، حداقل یک تا دو هفته زمان در نظر بگیرید. سایت های پیچیده و پیشرفته تر در زمان های یک تا چند ماهه انجام می شوند.

بهترین شرکت های طراحی سایت تهران کدام ها هستند؟

شرکت های نسبتا موفقی در سالهای اخیر در صنعت طراحی سایت، ایجاد شده اند از جمله داده‌ورزان، کاسپید و وب‌وان.

بهترین طراح سایت شهر تهران کیست؟

خودتان باید ارزیابی کنید. برای پیدا کردن بهترین طراح سایت، باید به نکاتی مثل حسن شهرت، خوش قولی، و البته پروژه های قبلی طراح مورد نظرتان دقت کنید. برای پیدا کردن بهترین طراح، وقتی که میگذارید، ارزشش را دارد.

 

طراحی سایت خود را به من بسپارید

در این صفحه با من بیشتر آشنا شوید. اینجا نمونه کارهای طراحی سایت من را ببینید؛ و اگر علاقمند بودید می‌توانید سفارش طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، و یا بهبود سئوی سایت تان را به من بسپارید.

 

منتظر اولین کامنت هستیم!

تصمیم راه‌اندازی وبسایت دارید؟

همین امروز سفارش خود را قطعی کنید

سفارش طراحی سایت 🚀
سفارش و سوال خود را مطرح کنید!
جعفر نقی زاده طراح سایت برنامه نویس وب جعفر نقی زاده آخرین فعالیت لحظاتی پیش